KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759060
nr 1575 9060
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Have a nice summer I". Signerad. Olja på pannå, 77x58 cm, oramad
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:30:30
26/10 14:06:35